درباره ما

شرکت صحت صنعت که فعالیت خود را از سال 1398 با هدف  تامین تجهیزات پزشکی در حوزه دیالیز و دستگاه‌ها و مواد پزشکی دیگر آغاز کرد و در ابتدا بر تولید نمک صنعتی جهت استفاده در دستگاه‌های تصفیه آب و محلول ضدعفونی کننده بیمارستانی متمرکز گردید. این شرکت در تلاش است با وام‌گیری از تجربیات گروه الرافدین در حوزه صادرات و شرکت پویش درمان گستر کاسپین در حوزه تجهیزات پزشکی در ایران، اقدام به تولید محصولات باکیفیت اقدام نموده و قدم در مسیر عرضه محصولات خود در بازارهای داخلی و  بین‌المللی نهاده است.

شرکت صحت صنعت که فعالیت تولیدی خود را تحت عنوان برند “رفیع” انجام می‌دهد در گام اول اقدام به تولید قرص نمک صنعتی جهت استفاده در دستگاه‌های تصفیه آب نموده‌است. قرص نمک صنعتی نه تنها می‌تواند به عنوان یک عامل بسیار موثر جهت تصفیه آب به‌کار رود بلکه باعث افزایش طول عمر دستگاه‌های تصفیه آب می شود.

این شرکت در گام بعدی اقدام به تولید محلول ضدعفونی کننده بیمارستانی کرده‌ است. جلوگیری از انتشار آلودگی‌های باکتریایی بیمارستانی، می‌تواند نه تنها ضامن سلامت بیماران و کادر درمان باشد بلکه از آنجایی که ضریب انتقال این باکتری‌ها بسیار بالا است به‌راحتی می‌تواند به افراد سالم نیز آسیب وارد کند. از این رو شرکت صحت صنعت با تکیه بر توان و تجربیات بدست آمده اقدام به تولید محلول‌های ضدعفونی کننده با غلظت‌های دقیق و مشخص جهت استفاده های متفاوت در مراکز درمانی کرده‌ است.

شرکت صحت صنعت در نظر دارد با استفاده از تیم مهندسی مجرب و استفاده از دانش روز اقدام به تهیه دستگاه های خاص بیمارستانی نموده که پس از اخذ مجوزات لازم اقدام به عرضه آن به بازار مصرف داخل و خارج خواهد نمود.

این شرکت در تلاش است بتواند به عنوان حلقه نگهدارنده دو شرکت الرافدین و پویش درمان کاسپین تجربیات سال‌ها صادرات به کشورهای خاورمیانه و تولید انبوه دستگاه‌های پزشکی را در کنار یکدیگر قرار داده و از آن جهت بهبود و پشبرد اهداف خود بهره گیرد.

ماموریت

شرکت صحت صنعت ماموریت خود را در راستای بومی‌سازی تولید و توسعه صنعت تجیهزات پزشکی ایران معنا می‌کند از این روی این شرکت به دنبال تولید دستگاه‌ها و تجیهزات پزشکی و بیمارستانی باکیفیت در ایران است.

چشم‌انداز

سند چشم‌انداز شرکت صحت صنعت رفیع عمدتا بر تولید دستگاه‌های پزشکی مطابق آخرین استانداردهای جهانی و ارائه آن به بازار داخلی و در مراحل بعدی صادرات این محصولات به بازارهای بین‌المللی مورد نظر است.