درباره ما

شرکت صحت صنعت که فعالیت خود را از سال 1398 با هدف  تامین تجهیزات پزشکی در حوزه دیالیز و دستگاه‌ها و مواد پزشکی دیگر آغاز کرد و در ابتدا بر تولید نمک صنعتی جهت استفاده در دستگاه‌های تصفیه آب و محلول ضدعفونی کننده بیمارستانی متمرکز گردید. این شرکت در تلاش است با وام‌گیری از تجربیات گروه الرافدین در حوزه صادرات و شرکت پویش درمان گستر کاسپین در حوزه تجهیزات پزشکی در ایران، اقدام به تولید محصولات باکیفیت اقدام نموده و قدم در مسیر عرضه محصولات خود در بازارهای داخلی و  بین‌المللی نهاده است.

شرکت صحت صنعت که فعالیت تولیدی خود را تحت عنوان برند “رفیع” انجام می‌دهد در گام اول اقدام به تولید قرص نمک صنعتی جهت استفاده در دستگاه‌های تصفیه آب نموده‌است. قرص نمک صنعتی نه تنها می‌تواند به عنوان یک عامل بسیار موثر جهت تصفیه آب به‌کار رود بلکه باعث افزایش طول عمر دستگاه‌های تصفیه آب می شود.

این شرکت در گام بعدی اقدام به تولید محلول ضدعفونی کننده دستگاه های دیالیز بیمارستانی کرده‌ است،که علاوه بر جلوگیری از انتشار آلودگی‌های باکتریایی، سلامت بیماران و کادر درمان را ضمانت خواهد کرد ، از آنجایی که ضریب انتقال این باکتری‌ها بسیار بالا است به‌راحتی می‌تواند به افراد سالم نیز آسیب وارد کند. از این رو شرکت صحت صنعت رفیع با تکیه بر توان و تجربیات بدست آمده ،اقدام به تولید محلول‌های ضدعفونی کننده با غلظت‌های دقیق و مشخص جهت بهره برداری در مراکز درمانی کرده‌ است.

شرکت صحت صنعت رفیع در نظر دارد با استفاده از تیم مهندسی مجرب و همچنین دانش روز در حوزه ی تهیه سایر دستگاه ها و ملزومات مصرفی مراکز درمانی اقدام نماید . 

ماموریت

شرکت صحت صنعت ماموریت خود را در راستای بومی‌سازی تولید و توسعه صنعت تجیهزات پزشکی ایران معنا می‌کند از این روی این شرکت به دنبال تولید دستگاه‌ها و تجیهزات پزشکی و بیمارستانی باکیفیت در ایران است.

چشم انداز

شرکت صحت صنعت رفیع نظر به ارتباط و همکاری با دو مجموعه :
1- پویش درمان گستر کاسپین
2- گروه بازرگانی الرافدین
با هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات خود در زمینه تجهیزات پزشکی و همچنین عرضه به مراکز درمانی داخلی و صادرات خارجی دارای چشم انداز روشن و مطلوبی می باشد